Bizimle Çalışmak İster misiniz?Sık sorulan sorular Jeunesse 'de ne var ? Nasıl çalışıyor ?

1- JEUNESSE 'de nefes alan herkesin tüketebileceği, yararlanabileceği ve yalnızca ve yalnızca JEUNESSE 'de bulunan a- Benzersiz ve özgün kök hücre teknolojisi ile üretilmiş dermo-kozmetik etkili ürünler,

b- Özel ve etkileyici sonuçlar ortaya koyan kozmetik ürünler,

c- Yüksek Antioksidan ve zengin vitamin içerikli gıda destek ürünleri,

d- Koruyucu ve önleyici Sağlık destek ürünleri,

e- Gündüz-gece etkili Hafıza destek ürünleri,

f- Enerji destek ürünleri,

g- Kilo kontrol destek ürünleri başlıkları altında yer almaktadır.

2- JEUNESSE GLOBAL Distribütörleri;

a- Elde, masada, üst katta, yan sokakta mal satmaz, dileyen kişi ve kuruluşlar anlık sıcak satış için minik stoklarla çalışabilirler.

b- Tüm dünyadaki olası müşterilerine kişisel resmi web siteleri üzerinden satış yaparlar. Müşteri parasını öder satın alır, firma satıcının kazancını hesabına yatırır.

c- Distribütörün müşterisi isterse, sürekli ve düzenli alımlarında %25 indirim alır.

d- Müşteriler de tavsiyelerde bulunursa bonus ürünler kazanabilir,

e- Distribütörler aktif olmak, puanlarının silinmemesi, prim alabilmek için her ay ürün almak zorunda değildirler,

f- Satmak üzere aldığı ürünler bile ilerideki ayların aktifliğine sayılır,

g-Kariyerden düşmek mi? öyle bir şey yoktur !

h- Rest puan yapacağım diye, ekibindeki kişiler ile yarışmasına gerek yoktur, dahası n'olur daha da kazan diye destek verir. ..... Jeunesse 'de yapılan her ticari etkinlik anında ( saniyesinde ) muhasebeleştirilir. JEUNESSE GLOBAL bir doğrudan satış firmasıdır. Network Marketing Disiplini ile çalışır. Distribütörler bir yandan doğrudan satış ( marketing ) yaparken, diğer yandan da distribütör ağlarının genişleterek ( network ) yaparak Network Marketing yaparlar.

Network Marketing de yalnızca Network ya da Marketing yapmak yoktur. İkisi birden yapılır.

Yalnızca network yapmak, yani sadece üye kaydı yapmak ne kadar ahlaki bir ticaret davranışı değilse ve yanlış bir iş ise ... yalnızca marketing yapmakta ortalama vadeli ticari beklentiler yeterli değildir.

Sanırım neden Jeunesse ile çalıştığımı ve neden çalışılması ve çalışmanız konusunda sizlere tavsiye ettiğim de anlaşılmıştır.

KAYDOLMAK İÇİN: https://kaydol.jeunesseglobal.com linkine tıklayınız ve “İŞİMİ KURUYORUM” butonu ile kayıt formuna geçiş yapınız. Kayıt formunu eksiksiz doldurduktan sonra sisteme giriş bilgilerinizi alacaksınız ve sistemden dilediğiniz ürün paketini satın alabilirsiniz.